Лесно Клип Во Биг Цвет bandana тиара Косата Пунџа лак круна Chignon Пластични Чешел Синтетички прстен pin hairpin рог Црна Браун перики
Ново

Лесно Клип Во Биг Цвет bandana тиара Косата Пунџа лак круна Chignon Пластични Чешел Синтетички прстен pin hairpin рог Црна Браун

DEN 204.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Нов стил на синтетички влакна пунџа Chignon
100% отпорност на топлина синтетички влакна
Текстура : Кадрава
Пакување : 1 x Косата Пунџа

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Косата Пунџа Headwear
Тип:
Косата Чешли
Бренд Име:
Begonia.К
Материјал:
Синтетички
Брзо Исполнување:
Yes
Тип На Објект:
лесно губење на пунџа
effrect :
Перики

Избор на купувачот