Музика Ангел Силиконски Калап Подарок Декорација Фондан Подарок 3D Храна Одделение Силиконски Калап DIY
Ново

Музика Ангел Силиконски Калап Подарок Декорација Фондан Подарок 3D Храна Одделение Силиконски Калап DIY

DEN 94.00
DEN 109.92

Во форма достапна за нарачката


тип : торта алатки
Торта алатки тип : мувла
Број на модел : 50-249
Функција : Еко-пријателски ,порибено
Metarial : силикон
Функција : Еко-пријателски
Е-кориснички : да
Боја : автоматски
Големина на : 7.4*6.4*1.5 см(plz им овозможи на некои грешка)

Главните својства

Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Нови
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки

Избор на купувачот