KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0153 M50A1 Otus & gt; 106MM само-recoilless метални буриња
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0153 M50A1 Otus & gt; 106MM само-recoilless метални буриња

DEN 1772.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот