TOU-Бебе Капи Симпатична Сива Зајак&Розова Срца Плетени Капи Деца Есен, Зима и Топло, Капчиња капи Цртан филм Дете Капи Бесплатен Превозот
Ново

TOU-Бебе Капи Симпатична Сива Зајак&Розова Срца Плетени Капи Деца Есен, Зима и Топло, Капчиња капи Цртан филм Дете Капи Бесплатен

DEN 345.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


големина : 5-8 T(54cm) ,боја : на фотографијата во боја

Главните својства

Големина:
54cm
Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Рака Тип:
Опремени
Бренд Име:
TOU
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук
Големина S:
0-12M
Големина M :
2-5T
големина L:
5-8T
Стил:
Активни

Избор на купувачот