Прекрасна Божиќ Играчки
Ново

Прекрасна Божиќ Играчки

DEN 7200.00

Во форма достапна за нарачката


Нашиот Божиќ е направен од една мала тежина ткаенина со трајни. Големината е од широк slection за вас од 45 CMH да 240 CMH. Уште поважно, светлината внатре кои ќе направат да се Christams Ден шарени, мала тежина ќе големи размери го намалуваат превозот чини многу. Можете да го добиете во поволна цена во многу кратко време. Тука имаме различни видови за вашиот избор. Тоа може да се направи според вашите примерок, како и.
Широко се користи за продажните промоции, специјални настани, саеми, изложби и конвенции, турнири, натпревари и спортски настани, забава маркетинг, продажба состаноци и компанија настани, паради, катедралната и заедницата настани, точка-на-набавка маркетинг, couponing и земање на примероци, рекламирање можности, мало прикажува, итн.
1. Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)
2. Големина : Опсег 1.2 25m зависи од вашето барање
3. Боја : Шарени, црвена, жолта, сина, зелена, црна, бела, портокалова
4. Печатење : Избор на свила печатење, насликани од машина, се насликани со рака, фотографија
5. Дизајн : Според барање
6. Тип на : Фиксен цртан филм или отстранлив цртан филм
7. Употреба : Претпријатие бренд промоција на цртан филм, гумени рекламирање, промоција, гумени животни, гумени мувла, Божиќ цртан филм, ноќта на Вештерките Ден цртан филм, слика и слично
8. Компресор : 7.2 V-240 V / 50-60 Hz / 15 / 2000 W, УЛ / CE / ГШ сертификација на располагање.
9. Производство : Двоен бод за шиење, Висока фреквенција заварување, Висока температура heatseal
10. Превозот начин : DHL / UPS / Федекс express, преку воздух, преку океанот
11. Пакување : Крпа кеса и картонска
12. Плаќање : T/T

Главните својства

Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,Grownups
боја:
Небо Сина,Портокалова,Сива,Светло Зелена,Multicolor,Зелена,Црна,Виолетова,Длабоко Сина,Светло Жолта,Жолта,Бела,Црвена,Сина,Розова
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација

Избор на купувачот

гумени бивол
Ново
гумени бивол
Во форма достапна за нарачката
DEN 86400.00
Класификација на производот: