Задниот Мотор накладките Диск За ХАРЛИ FLT/FLHT/FLHTCI 86-99 FLHR/FLHRCI 1994 1995 1996 1998 1999 Мотоцикл Задните накладките
Ново

Задниот Мотор накладките Диск За ХАРЛИ FLT/FLHT/FLHTCI 86-99 FLHR/FLHRCI 1994 1995 1996 1998 1999 Мотоцикл Задните накладките

DEN 888.00
DEN 945.12

Во форма достапна за нарачката


Задниот Мотор накладките Диск За ХАРЛИ FLT/FLHT/FLHTCI 86-99 FLHR/FLHRCI 1994 1995 1996 1998 1999 Мотоцикл Задните накладките Fitment : За ХАРЛИ FLT/FLHT/FLHTCI 86-99 Р FLHR/FLHRCI 94-99 Р

Главните својства

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
За ХАРЛИ FLT/FLHT/FLHTCI 86-99 Р
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
мотоцикл накладките
Име:
Мотоцикл Сопирачките Дискови Влошки
Fitment:
За ХАРЛИ FLT/FLHT/FLHTCI 86-99 Р
Мотоцикл Влошки:
За ХАРЛИ FLHR/FLHRCI 94-99 Р

Избор на купувачот