75см Расклопување Круна Перница Перница Троседот Перница Круна кадифен играчки Дома спалната соба мебел Божиќ подароци
Ново

75см Расклопување Круна Перница Перница Троседот Перница Круна кадифен играчки Дома спалната соба мебел Божиќ подароци

DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Број На Модел На:
круна перница
Бренд Име:
SPIXT
Форма:
Гениј
Предупредување:
1pcs
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
cro

Избор на купувачот