[RainLoong] Печатени на Хартија Салфетка Пиратски Брод Капетан Празнична & Партија Материјали Черепот Ткиво Салфетка 33cm*33cm 1pack/многу
Ново

[RainLoong] Печатени на Хартија Салфетка Пиратски Брод Капетан Празнична & Партија Материјали Черепот Ткиво Салфетка 33cm*33cm

DEN 145.00
DEN 153.12

Во форма достапна за нарачката


Стил : Материјал : 100% Суровини и Дрво Целулоза ( Б iodegradable и Еколошки ) Целосно Siz e : 13"*13" (33cm*33cm) Folden големина : 6.5"*6.5" (16.5 cm*16.5 cm) Пакување : 20pcs/пакет/opp вреќа Количина : 1 пакет (секој пакет се 20pieces) Тежина : околу 80g/пакување на Храна-одделение ,Вода-базирани Мастило, Животната средина Пријателски, Nontoxic. Хартија може да имаат малку збрчкана,ако умот,да не го купуваат. Може да имаат малку боја различни со различни компјутер,ако умот,да не го купуваат.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И ќе треба да плати дополнителни
такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни
со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

Бренд Име:
RainLoong
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Број На Модел На:
UQT-12
Шема:
Лицето,Шарени
Повод:
Роденден Партија,Партија
Салфетка Материјал:
100% Суровини И Дрво Целулоза
Полна големина:
13*13 (33cm*33cm)
Укината големина:
6.5*6.5 (16.5 cm*16.5 см)
слој:
2-ply
Количина:
1 пакет
Пакување:
20pcs/пакет/opp вреќа
Тежина:
around 80g/pack

Избор на купувачот