Лаптоп Дното Случај За IBM Леново G570 G575 D Случај D Покрие со Висок Квалитет со HDMI Порт
Ново

Лаптоп Дното Случај За IBM Леново G570 G575 D Случај D Покрие со Висок Квалитет со HDMI Порт

DEN 953.00
DEN 1003.20

Во форма достапна за нарачката


Лаптоп Дното Случај За IBM Леново G570 G575 D Случај D Покрие со Висок Квалитет со HDMI Порт
Име На Модел : G570 G575 Лаптоп Дното Случај
Компатибилен : За IBM леново G570 G575 Серија Лаптоп
Состојба : Оригиналниот
Гаранција време : 3 Monthes
Се враќа :
A : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект,или defecive објект
Б : Defectives производи може да се менува за време на гаранцијата време
C : Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот.Ние ќе го промени уште еден за вашата или рефундирање на вашите пари назад .Купувачи се одговорни за враќање превозот fess за враќање pacakge.Замена или рефундирање ќе br aarranged само по врати пакет е доставена до нашата адреса.
D : ако сте купиле погрешна производи,ве молиме да не информираат што е можно поскоро .Но вашата нарачка е испратена .тогаш сите трошоци(вклучувајќи ги и оригиналните транспорт,ракување со обвиненија и враќање товар,итн.) го Одземе од вашата сметка.
Повратни информации :
1.Ако ви се задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Доколку ги имате поплака или остави негативни повратни информации ,ве Молиме падна слободни премногу контактирајте со нас.Ние ќе многу мило да го реши тоа за вашата.Никакви негативни Повратни информации нема да се прифати ,ве молиме контактирајте со нас се реши

Главните својства

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Бренд Име:
WESAPPA
Број На Модел На:
База на Дното случај покритие за ibm леново g570 g575
Материјал:
PP
Пол:
Унисекс
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
За Леново g570 дното случај

Избор на купувачот