Кингстон USB Флеш Диск 8gb 16gb 32gb 64gb Pendrive Шифрирана Доверливи Memory Stick cle memoria usb clef 3.0 DTVP У Диск
Ново

Кингстон USB Флеш Диск 8gb 16gb 32gb 64gb Pendrive Шифрирана Доверливи Memory Stick cle memoria usb clef 3.0 DTVP У Диск

DEN 2352.00

Во форма достапна за нарачката


Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; alipay,Paypal.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било каков проблем по примање на производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви помогнеме да побара надомест на штета за вас.
Кингстон USB Флеш Диск 8gb 16gb 32gb 64gb Pendrive Шифрирана Доверливи Memory Stick cle memoria usb clef 3. Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид, ќе има дополнителни превозот цена, доколку адресата е оддалечен еден.
Super Speed USB 3. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
4 Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Сите стоки, вклучувајќи бесплатен превозот, не се вклучени далечински испорака на трошоците. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3 Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Сите модели
Организациите можат да ги персонализирате тоновите дискови за да се исполнат внатрешни корпоративни ТОА барања. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.0) технологија FIPS 197 заверена и TAA во согласност
Испорака :
1 Превозот адреса : Ние ќе брод според стандардната адреса ќе даде и ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно.
5 Кога ја прими стоката, ве молиме проверете дали пакетот е прекината и стоката е во РЕД. Превозот нормално трае 35 до 60 дена. Ако не е прекината, предизвикани од страна на пратката, ве молиме да ги фотографија и побара курир да се регистрирате. Ако не постои исклучок, ние ќе ве известувам со оставање на порака. Прифатлива, бизнис-одделение за безбедност Карактеристики Safe Console 1 менаџмент на Располагање со анти-вирус заштита од ESET 2 Customisable да се исполнат одредени внатрешни корпоративни ТОА барања Super Speed (USB 3.
3 Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда. Ние guarentee да го стори истото за вас.0 е FIPS 197 заверена и TAA согласност, за да се исполнат често бара корпорации и владини ТОА барања.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето пребарување прво, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме контактирајте ме однапред,ако постои голем простор за нас да се изгради бизнис односи во наредните иднина, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Повратни информации :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.0 технологија значи дека корисниците не треба да се постигне компромис за пренос на брзини за безбедност. Тоа ја заштитува 100 проценти од чуваат податоците и ги спроведува комплексна лозинка за заштита со минималните карактеристики за да спречите неовластен пристап.0 DTVP У Диск
К Data Traveler Со Стап Приватност 3.0 USB Флеш диск обезбедува прифатлива бизнис-одделение за безбедност со 256-битна AES хардвер-based encryption во XTS режим. Тоа, исто така, има за читање-само пристап на владата (овозможено преку Safe Console за Успеа модел) за да се избегне потенцијална малициозен софтвер ризици.

Главните својства

Капацитет:
8GB, 16GB, 32GB, 64GB
Број На Модел На:
DTVP3.0
Стил:
Ѓердан,Нараквица,Куршум,Гитара,Шише/Може,Прст,Карти,Правоаголник,Животно,Кола За Скролување,Пенкало,Стап,Робот,Lanyard
Енкрипција:
Yes
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Бренд Име:
Кингстон
Пакет:
Yes
Тип На Производ:
шифрирана
производ тежина:
30g
Времето на пазарот:
Мај-13
Материјал:
Метал
Тип На Производ:
usb 3.0 стик
дизајн:
Стилски метална обвивка
Интерфејс:
USB 3.0
компактен:
capless ултра-мали форма фактор за да се вклопи во било кој мобилен начин на живот
Гаранција:
Пет-годишна гаранција
Индивидуализира:
Ко Логото на програмата достапна
Компатибилен со:
Поддржува Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Mac OS
пенкало возачот:
Флеш Драјвови
memoria usb:
clef usb

Избор на купувачот