Моден Чанта Панк Черепот Готски Половината Торба Стп Кожа 3D Занитвам Персоналните Телефон Чанта Мажи&Жени Гласник Рамо Половината Торба
Ново

Моден Чанта Панк Черепот Готски Половината Торба Стп Кожа 3D Занитвам Персоналните Телефон Чанта Мажи&Жени Гласник Рамо Половината

DEN 2080.00
DEN 2600.16

Во форма достапна за нарачката


Моден Чанта Панк Черепот Готски Половината Торба Ретро Стп Кожа 3 D Занитвам Персоналните Телефон Чанта Мажи&Жени Гласник Торба
Нашата компанија е историја
- од 1997 година -
Нашата фабрика е основана во 1997 година ,
и фокус Вистинска кожа и Стп кожа мода торби за онлајн продажба на 9 години,
нашите производи се фаворизира од страна на домашни и странски клиенти.
Нашата компанија нуди на продажба на мало,трговија на големо,dropshipping.
Добредојдовте контактирајте со нас за понатамошна соработка
производот се Прикаже : спецификација на Производот : 31*16*10см
1.Поради различни мерни методи, постојат околу 1-3 см грешка е нормално. 2.Како резултат на пукање светлина,агол, боја прикажува и различни производни пакети , Можеби постојат и некои боја разлики ,спореди реални фотографии со веб-сајт слика. Доколку имате некакви жалби по примените стоки, немојте да ги даде на негативен фидбек првин, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас, се надевам, ќе може да задоволни со нашата служба, ви благодариме за вашето разбирање.

Главните својства

Големина:
(30cm
Бренд Име:
VANDREAM
Обликот:
Hobos
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Занитвам
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
JJ0473
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Тврдост:
Мека
Моден Елемент:
3D
Боја:
Црна, Злато, Сребро.

Избор на купувачот