Јапонски Зајакот Меки Лолита Чанта Luxrury Зима Жените Kawaii Рамо Crossbody Торба Дами Bowknot Tote Чанти со Долги Уши
Ново

Јапонски Зајакот Меки Лолита Чанта Luxrury Зима Жените Kawaii Рамо Crossbody Торба Дами Bowknot Tote Чанти со Долги Уши

DEN 1209.00
DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


Јапонски Зајакот Меки Лолита Чанта Luxrury Зима Жените Kawaii Рамо Crossbody Торба Дами Bowknot Tote Чанти со Долги Уши

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Лолита Чанта
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Декорација:
Лак
Број на Рачки/Ремени:
Две
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Стил:
Цртан филм
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
VVAOZU
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Зајакот

Избор на купувачот