Liva Девојка 2018 Божиќ Крзно Црвено Rompers Зима Жените Сомот Долг Ракав Bodysuit Turtleneck Шупливи Надвор Секси Bodycon Jumpsuit
Ново

Liva Девојка 2018 Божиќ Крзно Црвено Rompers Зима Жените Сомот Долг Ракав Bodysuit Turtleneck Шупливи Надвор Секси Bodycon Jumpsuit

DEN 1016.00
DEN 1195.68

Во форма достапна за нарачката


2017 Божиќ Крзно Црвено Rompers Зима Жените Сомот Долг Ракав Bodysuit Turtleneck Шупливи Надвор Секси Bodycon Jumpsuit
Големина на Табелата (CM) Големина/
Опција Биста Половината Хип Должина Опуштете Се Протегала Опуштете Се Протегала Опуштете Се Протегала Се Релаксираат Една Големина 84 94 68 82 86 96 72 Еластичност Медиум Еластичноста
Answer : ___________________________ Note :
1.Таму можеби 1 -2 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Големина на табелата е за повикување само, не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.
2.Постојат 3 вида на еластичност : Висока Еластичност (двострани протегала), Среден Еластичност (еднострани поместуваат) и Nonelastic (не може да се протегала ).
3.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.
Производ Вовед
Најновите Божиќ дизајн од страна на Г-Љубовник, Предигра Сомот Божиќ Belle Исечок Bodysuit! Тоа е се водат и на голема удобност, чиста сомот направена и празнична во црвено, сомот се потсмеваат на вратот bodysuit со градите исечок и faux крзно исечените зглобовите, доаѓаат со црна leatherette појас и Дедо мраз шапка.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Маестро Дебитна Картичка, Web Money, Boleto, Western Union, Банкарски трансфер, Przelewy24, Yandex.Пари, TEF, Mercado Pago. Можете да кликнете на неа за да научите повеќе за тоа како да се користат овие методи да се направи исплата. Ако можете, исто така, имаат проблем за плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Квалитетот на нашата култура! Ние ќе ви даде најдобри производи и услуги!
1.Ако имате проблем во врска со превозот, големина, боја и други проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и оценка. Ние ќе ви даде 100% задоволни решение за вас. 2.Ако сте Задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5-ѕвезда повратни информации како што се следат. Благодарение толку многу!

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Декорација:
Шупливи Надвор
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип:
Bodysuits
Број На Модел На:
LCF248
боја:
Црвена
Големина:
Onesize
Тип На Објект:
божиќ костимот
Пакет содржина:
1 X Парче, 1 X Waistbelt
Sleeve:
Долго
Стил:
Секси bodysuits

Избор на купувачот