Нови креативни TPR мека месење среќен човечко лице анти стрес топката Вентилирани возрасни antistress играчки лице пропустливи топки
Ново

Нови креативни TPR мека месење среќен човечко лице анти стрес топката Вентилирани возрасни antistress играчки лице пропустливи

DEN 120.00
DEN 183.84

Во форма достапна за нарачката


Нови креативни TPR мека месење среќен човечко лице анти стрес топката Вентилирани возрасни antistress играчки лице пропустливи топки
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

боја:
еден случаен избор
Батеријата:
NO
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
hf291
Тема:
Наука
Бренд Име:
HZFZ
Mfg Серија Број:
Играчка
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
5cm
Производителите:
фабриката за директна продажба
Објектот:
анти стрес топка
боја:
сино, црвено жолто зелено мулти боја
Играчка:
лицето анти стрес топка
Пол:
децата бебе момче девојка деца
сертификација:
CE 3C
Име:
antistress играчка
Стил:
caomaru Пропустливи Човечко Лице Топка
превозот:
EMS,DHL,FEDXE ,ТНТ, UPS-ОТ
Потекло:
Yiwu Кина

Избор на купувачот