30pcs 4 Дупки Мрачно Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking рачно производство на Облека Дома Подароци Оркестарот 12mm
Ново

30pcs 4 Дупки Мрачно Смола за Шиење Копчиња Scrapbooking рачно производство на Облека Дома Подароци Оркестарот 12mm

DEN 87.00
DEN 124.32

Во форма достапна за нарачката


30pcs Мрачно Смола Копчиња за Шиење Scrapbooking рачно производство на Облека Дома Подароци Оркестарот 12mm
Ставка Детали
100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 12mm Дебелина : 3мм Дупка Големина : 1.5 mm Материјал : Смола Боја : Црна, Бела Облик : Тркалезна Количина : ќе добиете 30 Парчиња од овој објект во листата цена
Превозот Предавање на Кина Пост 8-35 Бизнис Денови на Светот DHL 5-8 Дена ЕМС 5-10 работни Дена
Превозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 US$ , ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
За нас имаме фабриката. Ние тим има повеќе од 10 години на висок квалитет на производството и продажбата на искуство. Имаме професионална услуга тим за вашата услуга.
Контактирате за Ако имате било какви прашања : Прашај и ни e-mail ПРЕД КАНДИДАТУРАТА или да му ПЛАТАТ ЗА !Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации пред да контактирате со нас.(оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). Љубезно ве молиме да не информирате,Ние се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство. Позитивни повратни информации, и По добивање на повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Благодарам многу.

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Бренд Име:
Ореол Дома
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Декорација:
Mesh

Избор на купувачот