Мултифункционален Мрежа 4P 6P 8P Жица Crimping Plier Wire Кабел Секачи Сечење Клешти жица stripper
Ново

Мултифункционален Мрежа 4P 6P 8P Жица Crimping Plier Wire Кабел Секачи Сечење Клешти жица stripper

DEN 211.00
DEN 242.88

Во форма достапна за нарачката

1.Направени од високо јаглероден челик , издржливи и сигурни, 2 во 1 Жица Stripper & Машина за лесно користење. 2.Вграден-во жица машина и looping дупки, погодно plier носот и остар раб за извлекувајќи жица лесно без оштетување на жица јадра. 3.Преносни стил со совршен облик. 4.Тоа нема да се оштети гранатираа-жица и работи со висока ефикасност. 5.Устата на прес-клешти е направен од magnanic челик ,која е цврст и издржлив. 6.При користење на прес-клешти,само внесете cystal врвот во својата позиција и притиснете. 7.За crimping 4 P, 6 P и 8 P приклучок тип. 8.За сечење и crimping телефонски кабли и мрежни кабли. 9.Тоа нема да се оштети гранатираа-жица и работи со висока ефикасност. 10 .При користење на прес-клешти,само внесете кристално врвот во својата позиција и притиснете. 11.Против пролизгување рачка, удобно да се одржи. 12.Опсег на примена : Мрежен кабел телефонски кабел. Пакувањето вклучува : 1 x Кабел Crimper Клешти Алатки
1 x Жица Stripper
Сликата покажува :

Главните својства

Бренд Име:
ZJMZYM
Материјал:
Јаглероден Челик
Примена:
Мулти Функционални
Plier Стил:
кинески
Број На Модел На:
A-02
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
Се Справи Со Стил:
Директно
is_customized:
No
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Производ:
LC0149
боја:
Темно Зелена
Функција:
сечење жица/соголување жица/притискање на кристал шеф
Материјал:
Висок јаглероден челик + мека пластика
Тип:
Мрежа LAN Кабел Crimper Клешти Алатки
Големина:
200MM*52MM

Избор на купувачот