KNL ХОБИ Vogager Модел PE35336 Sd.Kfz.7 8 тони на полу-песна трактор задна тип автомобил се трансформира гравирање делови
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PE35336 Sd.Kfz.7 8 тони на полу-песна трактор задна тип автомобил се трансформира гравирање делови

DEN 2183.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Полу-роботот оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот