Finsh линија голема archway за трката настани Гумени лак гумени влезот лак портата лак вратата за надворешна големиот настан
Ново

Finsh линија голема archway за трката настани Гумени лак гумени влезот лак портата лак вратата за надворешна големиот настан

DEN 23040.00

Во форма достапна за нарачката

Finsh линија голема archway за трката настани Гумени лак гумени влезот лак портата лак вратата за надворешна големиот настан
Производ Параметри име на Производ Гумени archway Големина
6m дијаметар Материјал пвц Боја многоцветни Technlogy двојно шиење ОЕМ Обичај се направи Usge Промоција,реклама,Настан, Како да се Надуени Отворање на воздушниот компресор во текот на користење MOQ 1 Парче Додаток 1 воздушниот компресор и песок торба Насока за Употреба на Видео зборови и опис
Нашата цена е многу конкурентен ,Повеќе квантитет,ние може да ви понуди повеќе попуст !
Совети :
1. Бојата може да се промени ако сакате. но, Ако не стресот да ја смените бојата , ние ќе се направи иста боја accroding на главната слика.
2. На shippment може да се промени . ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе shippment детали или повеќе поевтини поштарина.
1.Секој Qinda Гумени Производ е опремен со потребно прилагодување делови е воздушниот компресор, воздушна пумпа & поправка комплет.
2.Сите видови на производот добие Наставни видео ние ќе бидете сигурни дека сите наши купувачот ќе знаете како да ги користите нашите производи.
3.Покрај тоа, сите купувачот ќе добие нашата Accessorie(а) Колекции во зависност од вредноста на вашата комбинација.
1.Пакување
Сите наши гумени производи ќе биде преполна со PVC кеса или картон за да се осигура безбедноста за време на транзит.
2.Превозот
1. Сите гумени производи ќе се произведуваат откако ќе го поставите цел, а тоа ќе биде предаден во рок од 5-8
работни денови.
2. Ако стоките е тешка, тоа ќе биде обвинет од висок превозот товар од express. Но, тоа е повеќе удобен и
брз. Ако вашата адреса е оддалечена место според изразат компанија, дополнителни далечински товар ќе биде
обвинет. Ве молиме внимание на тоа.
3. Ако сакате стоката да биде предаден од страна на морето, ние исто така може да го организираме за вас. Превозот цената ќе биде повеќе
поевтино. Но, тоа ќе биде потребно повеќе време. Ве молиме контактирајте со нас за детали.
Сите на нашиот производ е помине CE,SCT сертификати. И сите на нашите производи ќе биде на тест пред испрати бидете сигурни дека тоа
беше на совршена состојба .
Гуангжу Qinda Гумени Co,.ltd наоѓа во Baiyun област,Гуангжу, Guangdong,Кина. Нашата
компанијата е специјализирана за производство на гумени производи,како што се надувување балон фудбалска топка,гумени вода
топката,гумени zorb топката,гумени ролери топката,гумени банана-брод,летање риба,воден парк,шатор,гумени
слајд,гумени пречка,гумени гигант играчка,гумени bungee скокање,гумени качување санта мраз , Intex Рамка
Базен , и др. Ве молиме не двоумете се да ме контактирате доколку ви треба било каква помош.Тереза Чен : (Mobil/ Whatsapp/ We Chat)
86-177 0193 2952 .

Главните својства

Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
QDIFAD-2
Бренд Име:
qinda надувување
Тип:
Гумени Лак Врата
Материјал:
На 0,4 мм ПВЦ
Големина:
6m Diameter
Technlogy:
Двојно шиење
боја:
Многоцветни
Употреба:
Промоција,реклама,Настан
ОЕМ:
Прифатливо
Додатоци:
Воздушниот компресор и песок торба
Објектот е тежина:
40kg
Како да се надуени:
Користи воздушниот компресор во текот на користење
Гаранција:
36 месеци

Избор на купувачот