DWCX 2 парчиња Предната Хауба Капак Лифт Поддршка на Амортизерите Шок Кочење за Хонда Спогодба 2003 2004 2005 2006 2007
Ново

DWCX 2 парчиња Предната Хауба Капак Лифт Поддршка на Амортизерите Шок Кочење за Хонда Спогодба 2003 2004 2005 2006 2007

DEN 992.00
DEN 1055.52

Во форма достапна за нарачката

2x Предната Хауба Капак Лифт Поддршка на Амортизерите Шок Кочење Одговара за Хонда Спогодба 2003-2007 година
Состојба : 100% нови Боја : Црна & Сребрена Објект се вклучени : 2x Худ Поддршка Компатибилен Со : Одговара за Хонда Спогодба 2003-2007 година
Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ве Молиме имајте во предвид : Содржини под притисок. Не пункција, земете ги или применуваат топлина. Не се применуваат страна сила.
Функција :
1) Материјал : Метал
2) Лесен за инсталација.
3) Стабилни карактеристики, висока сигурност.
4) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.

Главните својства

Спогодба-Година:
2003 година
Хонда Модел:
Спогодба
Другиот Дел Број:
-
Бренд Име:
DWCX
Објектот Тежина:
532 g
Објектот Должина:
-
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност.
Објектот Ширина:
-
Поставување на Возило:
-
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Осветленост Дел Број:
-
Производителот Дел Број:
-
Материјал Тип:
Метал
Земја/Регион на Производство:
-
Објектот Висина:
-
боја:
Black & Сребро.
одговара 1:
За Хонда Спогодба 2003 2004 2005 2006 2007

Избор на купувачот