beibehang Не-плетени солидна боја на позадина обичен вертикални ленти дневна соба и спалната соба модерна едноставна позадина 3d олеснување топло
Ново

beibehang Не-плетени солидна боја на позадина обичен вертикални ленти дневна соба и спалната соба модерна едноставна позадина

DEN 1740.00
DEN 2352.00

Во форма достапна за нарачката


Материјал : не wovens
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Боја : како на сликата покажува
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни светлина во собата слонова коска жолта A10061 ↓↓ крем бела A10062 ↓↓ Нане Зелена A10064 ↓↓ Розова A10066 ↓↓
Пакување екранот

Главните својства

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
A10061
кодирање:
5678

Избор на купувачот