lynyrd skynyrd т кошула август 17
Ново

lynyrd skynyrd т кошула август 17

DEN 431.04

Во форма достапна за нарачката

Рака мерење,1-3cm грешка,ве молиме имајте во предвид. Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА,Тоа е 1-2 големина Помала од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU/ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Можете да ги оставите порака за вашата висина(cm) или тежина (кг),ние можеме да ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме! ГОЛЕМИНА, ФОРМА, Големина S = Европската големина 44 = НАС големина XXS = 160/80a(ширина 43.5 cm / должина 60см) Големина M = Европската големина 46 = НАС големина XS = 165/84a(ширина 46.5 cm / должина 62cm) Големина L = Европската големина 48 = НАС големина S = 170/88a(ширина 48.5 cm / должина 65cm) Големина XL = Европската големина 50 = НАС големина M = 175/92a(ширина 52cm / должина 68cm) Големина 2 XL = Европската големина 52 = НАС големина L = 180/96a(ширина 54cm / должина 72cm) Големина 3 XL = Европската големина 54 = НАС големина XL = 185/100a(ширина 56cm / должина 74cm) Бидејќи различни производни пакети, боја на облека и слики може да се суптилни разлики. На пример, каки боја ќе биде малку посветла, сива боја бојата е посветла. Некои слики имаат не ажурирање толку брзо сепак, ве молиме видете на боја картичка подолу внимателно пред да го купат. Ако се земе предвид боја разлики многу, ве молиме контактирајте ме пред да го купат, ќе ви го испратам слики за вашиот објект.Благодарам многу.
Информација за производот : Модел : Тенок Стил Материјал : памук и полиестер/lycra Дебелина : Медиум Потење : Да Дише : Да Мекост : Добро Флексибилни : Умерено се Намали : Нема Пеглање : Нема Рака мие : Yes Машина за Миење : Да Хемиско Чистење : Нема Перење Совети : Стави маица преку чистење, не сува чиста, не притиснете печатење Големина : Азија големина генерално е мала (се препорачува да се купи поголема големина) Маици може да биде во процесот на долги транспорт на некои од брчки или набори, ве молиме да не се грижат, тие ќе исчезнат после миење . Нова флексибилна и еластична ткаенина подобро покажете ја вашата фит тело. Т-маица има wicking дише антибактериска функција, многу погоден за спорт носат.
печатење детали

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Ткаенини:
памук и lycra
Шема:
август 17
боја:
сива
Број На Модел На:
aug17

Избор на купувачот