Вистинско Дрво Чај Маса Лице Мермер Кафе На Маса Стил
Ново

Вистинско Дрво Чај Маса Лице Мермер Кафе На Маса Стил

DEN 54096.00

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000]

Главните својства

Бренд Име:
procare
Стил:
европа и америка
Материјал:
Дрво
Дрво Стил:
Цврсто Дрво
Изглед:
Модерна
Укината:
No
Место на Потекло:
Foshan
Број На Модел На:
PRE302
Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Дневна Соба Сет
Општа Употреба:
Дома Мебел

Избор на купувачот