Секси Длабок V Чипка Кожа Завој Фустан без Ракави Backless Ропство ноќен клуб Краток Фустан Црна Винил Обвивка Clubwear XL
Ново

Секси Длабок V Чипка Кожа Завој Фустан без Ракави Backless Ропство ноќен клуб Краток Фустан Црна Винил Обвивка Clubwear XL

DEN 852.00
DEN 1375.20

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница!
]
Драг пријател, на нашата големина се европа стандард , ве молиме погледнете го подолу
Драг пријател, на нашата големина се европа стандард , ве молиме погледнете го подолу форма, ако се плашат премногу
строги, може да се купи поголем! Можете исто така да ми кажете вашето поставување пред да нарачате ,ние ќе ви одговори
во frist време!

Големина Информации
Големина на : Не е 2-3% разлика според упатство за мерење, ве молиме проверете ги датумот на мерењето.
табела внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см. Таму е малку толеранција за големина
табелата, тоа е неизбежно.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и
5 ѕвезди , ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ви благодарам многу!
Испорака Забелешка
Општо земено, Ние ќе испрати пратката да се во 1-3 работни дена откако ќе се направи исплата.
Бесплатен превозот : секогаш е предаден од страна на нормален пост, се чини 7-15 дена за да стигне до вас. Некои
посебна област ќе чини повеќе дена да пристигнат. Можете да го знам тоа од страна на назначениот изразат веб-сајт.
Експрес Испорака : 3-5 дена да пристигне од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex и така натаму.
Кога ќе итно треба вашата предмети на време, ние можеме да брод од страна на Изразат Испорака. Но, вие треба
да плаќаат екстра превозот надомест.
Контактирајте со нас
Ако сте голем трговија на големо, ние може да ви понуди добро фабрика цена директно да направи да се конкурентни
во вашиот пазар. Ве молиме љубезно прашува нашиот сервер за нашиот менаџер е-пошта да се разговара за деталите.
Кога ќе ги задоволи нашите објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации за нас. Ако ви се исполнат
било проблем кога ќе ја добијат, ве молиме да не ја напушти неутрален или негативен фидбек првин, ние ќе
секогаш се подготвени да им понудиме на нашите најдобра услуга за вас и да најдат решение. Ќе најдобри предлог може да им помогне на
ни да се зголеми нашата услуга за вас. Можете да ни даде на повик или e-mail поддршка.
Ви благодариме за соработката.
Пад на превозот услуга
Вие може да станете наш член и ние може да ви понуди професионална капка превозот услуга директно!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Таму
можеби малку разлика на детали и моделот на оваа облека.
Големина Информации
Големина : една големина одговара на НАС големина S M (овој објект имаат само една големина, но Ткаенина е флексибилен) Има 2-
3% разлика според упатство за мерење, ве молиме проверете мерење на табелата внимателно
пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см. Таму е малку толеранција за големината на табелата, тоа е
неизбежни.

Главните својства

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
Сон Лоза
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Број На Модел На:
W850730
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Големина:
M L XL
боја:
Црна
време на испорака:
Во рок од 2-3 работни дена по приемот на вашата исплата
Трговија На Големо/Капка Превозот:
Поддршка
Стил:
жените мода се облекуваат
Стилот 1:
секси фустан bodycon
Број На Модел На:
W850730A Лето Краток Фустан
Стил 2:
Винил Фустан
Стилот 3:
ПВЦ Облекување ноќен клуб
Стилот 4:
латекс облека

Избор на купувачот