година Нови кафез чистота уред пенисот заклучување чистота мало пенисот прстен чистота појас мажите пенисот прстен секс играчки
Ново

година Нови кафез чистота уред пенисот заклучување чистота мало пенисот прстен чистота појас мажите пенисот прстен секс

DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


ста
Нерѓосувачки челик Машки чистота чистота уред чистота појас машки БЛАГАЈНИЧКИТЕ пенисот прстен за пенис заклучување чистота кафез секс играчки
Materical : Нерѓосувачки челик
DCS : машки чистота ,машки ремен Големина на фотографија ,ве молиме проверете го ова
тежат околу 160g
Прстенот со дијаметар од три големини за да изберете :
40mm,45mm,50mm,
кога ќе се направи ред, ве молиме изберете еден
100% исти со фотографија ,100% НОВИ
сите стоки чување на тајна пакување
ако ви треба трговија на големо цена ,
ве молиме контактирајте со нас
голема цел е голем попуст на секое прашање pls контактирајте ме, јас ќе ви одговори најбрзо!

Главните својства

боја:
40mm, 45mm, 50mm
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
ZOOZSEX
Број На Модел На:
Други
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот