модерната bried кол 20cm килибар стакло топката pendant светлина тела мода DIY дома деко дневна соба кристал E14 LED сијалица pendant светилка
Ново

модерната bried кол 20cm килибар стакло топката pendant светлина тела мода DIY дома деко дневна соба кристал E14 LED сијалица

DEN 1944.00
DEN 2160.00

Во форма достапна за нарачката

модерната bried кол 20cm килибар стакло топката pendant светлина тела мода DIY дома деко дневна соба кристал E14 LED сијалица pendant светилка
Спецификации
Материјал : Железо+Стакло
Извор на светлина : E14 крушка светилка (не се вклучени)
Votage : 110-240 V AC
Вати : 5w
Димензии : дијаметар 200mm, кабелот 900mm
Одговараат за спалната соба, трпезарија, дневна соба, ресторан, хотел, ходникот и така натаму.
За Пакет
Светилка е спакуван во пена.Да празнина голем волумен на пакети и намалување на damagement,светилка обично е пратен како додатоци. Вие треба да го инсталирате откако ќе се добие.
За Превозот
Тоа обично трае 3 до 7 дена пред да можете да ги пратите на линија, откако ќе бидат испратени.Ако сè уште не се светилка кога времето за испорака е крај или повеќе, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ја ќе светилка или ви даде надоместок.
За Оштетените
Ако светилка е оштетен кога ќе го добиете светилка,ве молиме контактирајте со нас и не се отвори спорот. Ние ќе го продолжи времето за испорака и испрати вас, додатоци, така што може да го замени тоа.
За Сопствени
Тоа е клиентот е должност да го исчистите обичај, и плаќаат за даноци.Со цел да се намали даночното,ние може да ви испрати светилка со неколку кутии.Покрај тоа,ние може да напише малку вредност на страната, ако ви треба.

Главните својства

Боја На Каросеријата:
Килибар, Јасно, Чад Сива
Wattage:
Single Ball, 3 Balls in 1 base
Големина:
D25cm, D20cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Модерна
Гаранција:
2 години
Заврши:
Полиран Челик
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
1-3square метри
Абажур Боја:
Сива,Шампањ
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Бренд Име:
GOODAPA
Материјал:
Кристално
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
G246P
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
Други

Избор на купувачот