Моден хривнија 2014 Нова мода и чиста и свежа тивко домот договор multielement хривнија 130409 прекрасна првенство
Ново

Моден хривнија 2014 Нова мода и чиста и свежа тивко домот договор multielement хривнија 130409 прекрасна првенство

DEN 134.00
DEN 148.80

Во форма достапна за нарачката

hipping политика hz-датотеки подесување-server-upload3_hewl68a8 - Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број. - За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови. - За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да потрае до 30-45 дена или подолго за испорака. Повратни информации, Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите. При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ENZE
Затворач Тип:
Лесно-кука
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Должина:
other
Функција:
Други
Компатибилност:
Други

Избор на купувачот