Убава Замокот на Ѕвездена Ноќ Ткаеше Хулахопки Жените 80D Pantyhose
Ново

Убава Замокот на Ѕвездена Ноќ Ткаеше Хулахопки Жените 80D Pantyhose

DEN 504.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Убава Замокот на Ѕвездена Ноќ Ткаеше Хулахопки Жените 80 D Pantyhose
Ткаенини : 80 D сомот, погоден за пролет и есен
Добро да се оди со mori девојка или лолита стил се облекуваат
Големина : погоден за висина од 155cm-175cm
Испорака
1.Подготовка на Време : ние треба 5-7 работни дена за да се подготват својата цел пред бродот надвор.
2.Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, Lolita Gal е да се подготват вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет предмети. Времето потребно да се подготват вашите објекти за превозот е посебен од времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање & Размена Политика
Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако не се задоволувачки за производ добиен од нас, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите што е можно побрзо. Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање или замена кога ќе го добие вашиот пакет.
Ако сте го добиле на предмети кои не се нарачани од вас, ве молиме да земете некои слики и да го покаже на нас ПОБРЗО, ние ќе ја вистинската личност за вас immediatly.
Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот веб-сајт најавен и не ви одговара, тогаш можете да го размена на правото големина но не може да се откаже особено за една големина објект бидејќи имаме предвид специфична големина мерење покрај нив. Една големина ставка не е одговара за сите.
Повратни Информации Политика
Ние ќе ви понуди позитивни повратни информации откако уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации. Ние гарантираме дека ќе ви даде задоволително решение.

Главните својства

Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
552843624545
Материјал:
Микрофибер
Шаблон Тип:
Печати

Избор на купувачот