Топла продажба 50PCS/Многу Розова/бело/црна боја Симпатична Цвет Шарм Имитација Бисер кристал Шарм За Изработка на Накит
Ново

Топла продажба 50PCS/Многу Розова/бело/црна боја Симпатична Цвет Шарм Имитација Бисер кристал Шарм За Изработка на Накит

DEN 735.00
DEN 773.76

Во форма достапна за нарачката


1lot = 50pcs
Секој стил боја се потребни ,ве молиме да ни оставите порака .
Ако целосно цел достигне $120, ние ќе брод слободни DHL за вас.
Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас. Moq е 200pcs/стил/боја.

Главните својства

Метална боја:
2730, 2731, 2732
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
0009
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UBEAUTY
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Избор на купувачот