Црна Прилагодливи Камера Фиксна Појас за Безбедност Половината Појас Заштита на Рака Прашка Анти-замав за Качување Велосипедизам Јава
Ново

Црна Прилагодливи Камера Фиксна Појас за Безбедност Половината Појас Заштита на Рака Прашка Анти-замав за Качување Велосипедизам

DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Црна Прилагодливи Камера Фиксна Појас за Безбедност Половината Појас Заштита на Рака Прашка Анти-замав за Качување Велосипедизам Јава
Опис :
100% Сосема Нов и Висок квалитет!
Да го поправи вашиот камерата во вашиот половината или назад половината за да го ослободите вашите раце.
Анти-замав да се заштити вашата камера од влијание кога ќе се возат, качување,пешачење, итн.
Користење на добар материјал, цврсти и прецизен
Заклучување на камерата делови е еластична webbing
Погодна за речиси сите dslr фото камера
Исто така може да се користи како општа половината торба појас
Ширина : 3.8 CM, максимална
Нето тежина : 80g
Max.Должина на : 110 cm одговара за половината најмногу 3 метри
Пакет содржина :
1 x фиксна камера чекаат појас

Главните својства

Број На Модел На:
LD-5
Бренд Име:
lightdow
Пакет:
No

Избор на купувачот