Бесплатен превозот обичај голема дневна соба и спалната соба 3D TV позадина ѕид mural позадина Зајдисонце, на Плажа Ѕид Мурали
Ново

Бесплатен превозот обичај голема дневна соба и спалната соба 3D TV позадина ѕид mural позадина Зајдисонце, на Плажа Ѕид Мурали

DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот обичај модерна 3 D огромни мурали пастирски природни предели на децата соба спална соба троседот во ЖИВО позадина ѕид позадина US$ 39.90 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствени 3 D големи mural троседот во дневната соба спална соба во ЖИВО позадина позадина коридор Кршење Крајбрежје Ѕид Mural US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот custom 3 d mural џунглата водопад бојадисана троседот во спалната соба ТВ поставување ѕидни тапети US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствени 3 D големи mural троседот во дневната соба спална соба во ЖИВО позадина позадина есен природата шума дрво руралните предели US$ 39.90 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствени 3 D големи mural троседот во дневната соба спална соба во ЖИВО позадина позадина mountaineering пешачење авантура спорт US$ 39.90 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај мурали Тиркизна ocean View Ѕид Mural троседот во спалната соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај mural Африканската Савана Зајдисонце Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај mural Лаванда Областа Позадина Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај голема дневна соба и спалната соба 3 D TV позадина ѕид mural позадина Зајдисонце, на Плажа Ѕид Мурали
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Главните својства

Употреба:
дневна соба
Тип:
Винил Позадини
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Стил:
Модерна
Употреба:
Апарати за домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Број На Модел На:
QQ0217
Шема:
Зајдисонце, На Плажа

Избор на купувачот