Dewtreetali 2017 автомобил стил Двојна USB Автомобил запалка приклучок за Штекер Splitter 12V Конектор за Адаптер Штекер Додатоци
Ново

Dewtreetali 2017 автомобил стил Двојна USB Автомобил запалка приклучок за Штекер Splitter 12V Конектор за Адаптер Штекер Додатоци

DEN 423.36

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот :
Карактеристики :
1.Со запалка приклучок.
2.Со 2 USB приклучок.
3.Лесен за инсталација и употреба.
4.Широко се користи за автомобили, камиони запалка приклучок за ремонтирам делови, не може да одговара слободно.
Боја : црна.
Материјал : ABS+метал.
Големина : за 10.5 х 6.5 х 4.5 cm.
Работен напон : 12 V.
Излезен напон : 5 V/1А, 5 V/2.1 А.
Може да се користи на светлина цигари? Yes (да).
USB порта : 2.
Индикатор светлото : 1 x сини LED индикатор светлина.
Одговара за уреди со полнење напон 5 V.
Пакетот вклучува :
1 x запалка приклучок адаптер

Главните својства

Тип На Објект:
запалка приклучок за
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
Dewtreetali
Објектот Ширина:
6.5cm
Објектот Должина:
10.5cm
Специјални Функции:
Одговара за уреди со полнење напон 5V.
Објектот Тежина:
0.12kg
Материјал Тип:
ABS+метал.
Објектот Висина:
4.5cm
Име На Модел:
Q0402
Година:
Нови
Автомобил Направи:
Универзална
Големина:
About 10.5 x 6.5 x 4.5 cm.
USB порта:
2
индикатор светлина:
1 x сини LED индикатор светлина.
Работен напон:
12V.

Избор на купувачот