Заменете главата за philips електрични хлапак HQ8 PT815 PT860 PT866 PT868 PT880 PT927 PT927CC AT880 AT895 AT920 AT921 AT940 PT870
Ново

Заменете главата за philips електрични хлапак HQ8 PT815 PT860 PT866 PT868 PT880 PT927 PT927CC AT880 AT895 AT920 AT921 AT940 PT870

DEN 888.00

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : - Пакет : • 1 x Замена Хлапак Главата + Плоча + Holde - Нова хлапак главата HQ8 . - Име На Производ : Хлапак Главата + Плоча + Holde . - Лесно да се инсталира. - Чистење на жилет пред да ја инсталирате. - Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел. Компатибилен со : PT830 PT875 PT870 PT877 PT878 PT870 CC PT920 PT920 CC PT925 PT927 PT875 PT830 PT710 PT715 PT725 PT720 PT728 PT730 PT734 PT721 PT722 PT724 PT726 PT727 PT728 PT731 PT732 PT735 PT736 PT737 PT739 PT860 PT861 PT810 PT814 PT815 PT860 PT861 PT880 AT890 PT736 PT737 PT739 PT761 PT762 PT786 PT810 PT815 PT860 PT866 PT868 PT880 PT927 PT927 CC ИТН PT830 PT875 PT870 PT877 PT878 PT870 CC PT920 PT920 CC PT925 PT927 PT875 PT830 PT710 PT715 PT725 PT720 PT728 PT730 PT734 PT721 PT722 PT724 PT726 PT727 PT728 PT731 PT732 PT735 PT736 PT737 PT739 PT860 PT861 PT810 PT814 PT815 PT860 PT861 PT880 AT890 PT736 PT737 PT739 PT761 PT762 PT786 PT810 PT815 PT860 PT866 PT868 PT880 PT927 PT927 CC ИТН AT880 AT940 AT810 AT811 AT830 AT921 AT920 AT875 AT895 AT890 AT750 AT751 AT752 AT753 AT754 AT755 AT891 AT890 AT891 AT893 AT894 AT893 AT757 AT758 AT798 AT891 AT891 A AT926 AT893 AT894 AT910 AT911 AT814 AT887 AT891 AT893 AT894 AT880 AT895 AT920 AT921 AT940 PT870 PT870 CC PT875 PT877 PT878 PT925 PT927 PT920 PT920 CC ИТН

Главните својства

Тип На Објект:
Жилет
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Onei
Употреба:
Тело,Лице,Бикини,Underarm
Големина:
HQ8 full head for PT Series
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HQ8 целосна главата за СЕДИШТЕТО Серија
Пол:
Машки

Избор на купувачот