7pcs/set Виножито коцки, нов Кориснички коцки за dnd игра со коцки торба d4 d6 d8 d10 d10 d12 d20 rpg коцки
Ново

7pcs/set Виножито коцки, нов Кориснички коцки за dnd игра со коцки торба d4 d6 d8 d10 d10 d12 d20 rpg коцки

DEN 536.00
DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


торба торба торба
Предмет : Виножито коцки
Пакет Inc ludes :
7 парчиња/Set :
1x D4 коцки
1x D6 коцки
1x D8 коцки
1x D10 коцки
1x D10% коцки
1x D12 коцки
1x D20 коцки
1xbag
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.1-0.3 mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради разликата помеѓу различни Монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на статијата.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!
1.Ние си имаме свој фабрика и стабилно снабдување!
2.Ние сме професионални за производство на пластични dices и бројки! 3 .Ние можеме да произведуваат сопствени производи, како на клиентот дизајни!
Ве молиме контактирајте со нас!
Ве Молиме Имајте На Ум 1. Im порта давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. И овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со земјата, царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред
наддавање или за купување.
Внимание
1.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса за цел е точен, и адреса на купувачот како што е предвидено во ред
мора да одговара на превозот адреса.Бидејќи еднаш на пакет била испратена,ние не може да промените адресата.
2.Ако имате било какви проблеми во врска со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас во прв пат.Ако тоа е затоа што на продавачот,вие не може да
добиете вашата нарачка,ние и ветуваме ја или враќање на пари за вас.Но, ако тоа е поради купувачот,жалам што купувачот треба да се
ја преземат одговорноста.
3.Ако не можете да ја примите вашата цел во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте не директно.Ние ќе се потрудиме да
решавање на проблемите, без одлагање.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме да ни остават 5-ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт .Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите! Клиентите задоволство е најважно за нас.
Било какви проблеми може да бидат решени преку комуникација.Ви благодариме!!!
Почитувани Клиенти!
Ви благодарам многу за вашиот одлична поддршка!!!
Од 2018-03-01 , цел износ над $29 ,ќе бидат понудени мистериозен исклучителен Подарок!

Главните својства

боја:
Виножито коцки
Бренд Име:
T&G
Тип:
Коцки
категорија:
Дигиталните Коцки
Број На Модел На:
Виножито коцки
is_customized:
Yes

Избор на купувачот