3pcs Возрасни постари луѓе може да се мијат крпа пелени инконтиненција водоотпорен памук пелена панталони стариот урината не влажни пелена панталони
Ново

3pcs Возрасни постари луѓе може да се мијат крпа пелени инконтиненција водоотпорен памук пелена панталони стариот урината не

DEN 1395.00
DEN 1641.60

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Возрасни постари луѓе може да се мијат крпа пелени инконтиненција водоотпорен памук пелена панталони стариот урината не влажни пелена панталони
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Тип На Објект:
Возрасни Пелена
Материјал:
98%Чист памук
Големина:
XL
Бренд Име:
Pororo
Тежина:
0.2kg
Број На Модел На:
17L21D20
Количина:
3pcs
Големина:
The biggest waist size is about 150cm
Ткаенини:
TPU водоотпорен материјал
Пакет Се Вклучени:
1pc пелена

Избор на купувачот