50pcs Ласерски Сече Салфетка Прстени за Вечери, Партии, Празници, датум, банкет Декорација Партија Обезбедува Бесплатен Превозот
Ново

50pcs Ласерски Сече Салфетка Прстени за Вечери, Партии, Празници, датум, банкет Декорација Партија Обезбедува Бесплатен Превозот

DEN 408.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


50pcs Ласерски Сече Салфетка Прстени за Вечери, Партии, Празници, датум, банкет Декорација Партија Обезбедува Бесплатен Превозот
Тип : Партија Dercoation
Technic : Ласерско Сечење
Материјал : 220g Бисер Хартија
Пакување : 50pcs/Торба
ГОЛЕМИНА : За : Должина 15,3 см, Ширина од 2,5 см, со Дијаметар од 5 cm Според Вашите Барања
Известување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!
а). Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето.
б). Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
c). Локација за подигнување на времето за испорака е за 3-9 дена. EMS времето за испорака е за 7-29 days. Пост Воздух Пошта Испорака време е за 15-39days. DHL, бидејќи во моментов со батерија само испратија 46 земји, DHL не пристигнат ние ќе испрати ЕМС или поштенска.
Ако вашата адреса е далечински (продолжен) дел од курирска компанија (DHL/UPS/ТНТ/Федекс), ние ќе ве информира за плати далечински услуга надоместокот кој се наплаќа од страна на курирска компанија. Далечински (продолжува) област може да се провери од курир на веб страницата.
d). Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
Сите е-мејл ќе бидат одговорени во рамките на нашите работното време (Пекинг време : 9 : 00-23 : 00).
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе услугата се додека не се задоволни.
Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда како подарок за нас, ви благодариме!

Главните својства

боја:
Повод:
Бренд Име:
Fancylace
Шема:
Цвет
Број На Модел На:
хартиена салфетка прстени
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Материјал:
220g Бисер Хартија
логото:
бесплатни дизајн
Technic :
ласерско сечење
Пакување:
50pcs/торба
начин на плаќање:
Western Union,Зачувам,Кредитна Картичка,Paypal,Парични
ОЕМ:
Yes
Тип:
Декоративна Хартија
Големина:
About

Избор на купувачот