Секси Чипка-up Bralette Транспарентен Градник Panty Жените Луксузни флорални чипка долна облека Поставите Мали Девојчиња долна Облека Црна Зелени
Ново

Секси Чипка-up Bralette Транспарентен Градник Panty Жените Луксузни флорални чипка долна облека Поставите Мали Девојчиња долна

DEN 628.00
DEN 1256.16

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чаша Големина:
S одговара 70A B C D, M одговара 75A B C D, XL одговара 85B C D, L одговара 80A B C D
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
секси мус
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Spandex
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Градник Стил:
Unlined,Minimizer
Декорација:
Чипка
Поддршка Тип:
жица за слободни
Број На Модел На:
17009A
Тип На Објект:
Градник&Кратко Сет
Пол:
Жените
боја:
црна зелени
Место на Потекло:
Кина

Избор на купувачот