KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35611 M48A3 Мо.Б & ldquo; Barton & # 3 Тула &
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35611 M48A3 Мо.Б & ldquo; Barton & 3 Тула &

DEN 1818.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот