огромен 160cm полнети пломби памук кадифен играчка Панда кадифен играчки те сакам панда кукла, hugging перница ,Божиќ подарок w0743
Ново

огромен 160cm полнети пломби памук кадифен играчка Панда кадифен играчки те сакам панда кукла, hugging перница ,Божиќ подарок

DEN 4776.00
DEN 9552.00

Во форма достапна за нарачката


Ви благодариме за вашата шопинг !
објектот е околу 160 см играчка , едно парче.
исто така, имаме 8 димензии : 30cm, 50cm,80см,100cm, 120cm,140cm,и 160cm
ако ви се допаѓа други големини или други играчки , ве молиме контактирајте со нас најпрво или можете да пребарувате со себе од вашата продавница.
превозот :
1. Ние Брод на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број
Повратни информации, Ние секогаш се остави позитивни повратни информации за нашите купувачи, веднаш штом ќе ја добијат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми пред да замине неутрален или негативен фидбек. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Животни:
Панда
Број На Модел На:
t746
Форма:
Животните
Тема:
Играчка

Избор на купувачот