FILBAKE DIY Домашна Кујна Печење Круг Slicone Чоколадо Калапи Торта Мувли и Габи Месечината
Ново

FILBAKE DIY Домашна Кујна Печење Круг Slicone Чоколадо Калапи Торта Мувли и Габи Месечината

DEN 83.00
DEN 102.72

Во форма достапна за нарачката


Опис :
Материјал : Храна безбедно силикони
Боја : како на сликата
ГОЛЕМИНА
Вкупната големина : 7*7*3cm
Пакетот вклучува :
1*1 Шуплина Силикони Торта Мувла
Температурата се движи од -40 до +230 °C. Безбедно да се користи во печки, микробранови печки, dishwashers и замрзнувачи.
Еко-пријателски, не-токсични, без мирис, безопасни за здравјето.
Не-стап, флексибилен и лесно да се чисти.
МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. 2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка. ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL. Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот. Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.
3. Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка. кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница. можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.
4. СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати. ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена. По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас. 5. Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.

Главните својства

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
JSC2537YT
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
FILBAKE
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Избор на купувачот