Малку MingLou Трендовски Мажите бакар мушка Хривнија Микро Отвори CZ очи Шарм Плетенка нараквици & накит за жените Накит
Ново

Малку MingLou Трендовски Мажите бакар мушка Хривнија Микро Отвори CZ очи Шарм Плетенка нараквици & накит за жените Накит

DEN 282.00
DEN 504.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
Малку MingLou
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Чипка-Up
Стил:
Панк
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
3752
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
подарок
Око Конектор Големина:
околу 20*12mm
Должина:
About 16-25 cm,can adjust
квалитет:
100% Сосема нов Висок Квалитет
Камен Материјал:
Кубен Циркони
монистра големина:
4mm

Избор на купувачот