Новиот универзален мотор табличка носителот Алуминиум Легура планината заградата прилагодени за регистрација број плоча Покрие Налепница
Ново

Новиот универзален мотор табличка носителот Алуминиум Легура планината заградата прилагодени за регистрација број плоча Покрие

DEN 335.04

Во форма достапна за нарачката


Универзална Алуминиумски Мотор Лиценца Број Плоча на Држачот за Монтирање на Заградата 8 боја Опција Проголта стил
Име на производ : Проголта стил активности лиценца носителот
Вовед : Сите-алуминиум производство проголта змејот форма
Боја : Сребро, злато, црвена, виолетова, зелена, сина, црна, портокалова
Ве молиме кажете ни ја вашата омилена боја. Инаку ние случајно ги испратите.
Мотоцикл Лиценца Носителот

Главните својства

Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Функција:
Паркинг Задна Камера
Модел Година:
сите годината
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Алуминиум легура
Бренд Име:
RPMMOTOR
Објектот Ширина:
0inch
Шема:
ништовни
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
сите модел
Објектот Тежина:
0.1kg

Избор на купувачот