RealTS Војаџер МОДЕЛ 1/35 PE35604 Модерна IDF D9R Оклопни Булдожер w/slat оклоп (ЗА MENG СС-002)
Ново

RealTS Војаџер МОДЕЛ 1/35 PE35604 Модерна IDF D9R Оклопни Булдожер w/slat оклоп (ЗА MENG СС-002)

DEN 1295.52

Во форма достапна за нарачката

Real TS Војаџер МОДЕЛ 1/35 PE35604 Модерна IDF D9 R Оклопни Булдожер w/slat оклоп (ЗА MENG СС-002) ве молиме имајте во предвид резервоарот / камион модел не е вклучено во испорака.
Драг Пријател,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу. Ве молиме да го прочитате пред да се купи :
1. За испорака на Бразил, ние вети датумот на породување во рок од 90 дена од кина пост воздух mail или Специјални-линија YW, ако ваша цел не се доставени во рок од 90 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
2. За испорака на руски и Белорусија , ние ви препорачуваме да изберете Posti Финска со поевтини превозот цена и брза испорака, ние вети, во рок од 40 дена од датумот на породување со Posti Финска, ако не го примите вашата нарачка во рок од 40 дена од страна на posti финска, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
3. За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на породување, ако ваша цел не се доставени во рок од 60 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
4. За бесплатен превозот објект на руски, Белорусија, ние ќе ја испрати од posti финска. Бесплатен превозот во Бразил, ние ќе ја испрати преку Посебни-линија YW, бесплатен превозот во Америка, ние ќе брод од страна на E-пакет, за други земји, ќе испрати од кина пост воздух mail.
5. Ако примите објект во лоша состојба, ве молиме контактирајте со нас на прво место, ние ќе ви даде најдоброто решение што може.
6. Ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање, ако треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве известиме нашите paypal сметка, тогаш.
7. Ако сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме вид ни даде 5 ѕвезда повратна информација , вашата добрина поддршка значи многу за нас!
Ви благодариме за вашето внимание и се надевам дека ќе имате голем шопинг искуство во нашата продавница!

Главните својства

Тип:
Резервоар
Бренд Име:
RealTS
Пол:
Унисекс
Скала:
1
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
> 14 години
Број На Модел На:
PE35604
Материјал:
Пластични
Предупредување:
14+
Возило:
Резервоар
Пластични Тип:
ABS

Избор на купувачот