Виолетова Водат Spandex Ткаенини, Плетени Ткаенини Џерси Ткаенина Здолниште Еластична Ткаенина Бикини костими за капење 60 широк Продаваат BTY
Ново

Виолетова Водат Spandex Ткаенини, Плетени Ткаенини Џерси Ткаенина Здолниште Еластична Ткаенина Бикини костими за капење 60 широк

DEN 491.00
DEN 528.00

Во форма достапна за нарачката


Идеален материјал за жените underdress, костим-фустан, здолниште,.
Ткаенина тип : spandex ткаенина
Ткаенина материјал : 90% полиестер+10%spandex
Боја : виолетова
Ширина : 60 "/150cm
Големина на едно парче : 60"x36" / 150x92cm
Тежина за еден двор : 300g

Главните својства

Бренд Име:
Златна Зајакот
Техника:
Плетени
Шема:
Обоена
Материјал:
Spandex / Полиестер
Функција:
еластичен
Тип На Производ:
spandex ткаенина
Ширина:
155cm
Тип:
spandex ткаенина

Избор на купувачот