CS8421 I2S земање мостри стапка на конверзија, до фреквенција модул земање мостри стапка може да се прилагоди за да се конвертира податоци формат!
Ново

CS8421 I2S земање мостри стапка на конверзија, до фреквенција модул земање мостри стапка може да се прилагоди за да се конвертира

DEN 422.40

Во форма достапна за нарачката

Cs8421 примерокот стапка на конверзија одбор! Стандардна текст : Стандард I2 S формат, сигнал 16-32bit, 32 K-192 K примерок! Стандардниот излез : Стандард I2 S формат, сигнал 24bit (може да се промени за 32bit), постојана 211 K земање мостри стапка! Други влезни / излезни податоци формати на датотеки или други земање стапки се потребни за да го контактирате овластениот сервис! Напојување : DC еден 5 V!!! Интерфејс опис : I2 S текст интерфејс означени на одборот, многу јасно! I2 S излезен интерфејс : 1 нозе КООРДИНАТОР; 2 нозе GND; 3 стапки на ПОДАТОЦИ; 4 метри BCK; 5 метри MCLK; 6 стапки LRCK. PS : CS8421 само може да се зголеми на земање мостри стапка и не може да се подигне бројот на битови.

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BINFUL
is_customized:
Yes
Модел:
8421

Избор на купувачот