Бесплатен Превозот паркер R60T R60P гориво вода сепаратор racor филтер
Ново

Бесплатен Превозот паркер R60T R60P гориво вода сепаратор racor филтер

DEN 3600.00

Во форма достапна за нарачката

Опис на производот Бесплатен Превозот паркер R60 T R60 P гориво вода сепаратор racor филтер
Основни детали Тип : ГОРИВО ВОДА ОДВОИТЕ Дел Бр. : R60 T Висина : 129mm Надворешниот Дијаметар : 110mm Therad Големина : 1-14 Ти си За нас, и Ние сме autoparts ОЕМ производството во Кина.Сите предмети од мојата продавница е нов бренд оние со висок квалитет со разумна цена. Секој дел пред испраќање биле 100% тестирани добро. Ако сте заинтересирани во други делови, не се покажа во продавницата,pls не двоумете се да ме остави порака.Јас може да се обиде што е во моја моќ за да пребарувате за вас во Кина пазар со најдобри цени. Без разлика што се купат за продажба на мало или ќе се увозникот, ве молиме слободно контактирајте ме.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.

Главните својства

Тип:
филтер

Избор на купувачот