RUBOS DIY 5D дијамант сликарство крстот бод Религии Исус Бог Икони дијамант везови 3D кристал мозаик Шема НОВ дом оркестарот
Ново

RUBOS DIY 5D дијамант сликарство крстот бод Религии Исус Бог Икони дијамант везови 3D кристал мозаик Шема НОВ дом оркестарот

DEN 242.00
DEN 390.24

Во форма достапна за нарачката

За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно Пакување : Големина≤38*38cm, пакување со торба. Ако сакате друга превозот начини, ве молиме контактирајте со нас за помош. Ви благодариме однапред за вашето разбирање и трпение!
Прашања и Одговори П : Може ли да се направи дијамант слика од моите сопствени слики? A : Да пријател, ние може да се направи дијамант слика на која било големина и било слики. Ние ќе го реши проблемот За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 дена по приемот. Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земји преку Кина Пост Воздух Mail и E-пакет, и исто така нудат ther изразат испорака начини како што се DHL,EMS,UPS-от и Aramex итн.
Превозот време на Кина пост воздух пошта е за 10-60 дена, а 80% од руски клиенти може да добијат пакети во рок од 20 дена од сега, но, жал ми е, ние не може да гарантира 100% за превозот време, бидејќи на меѓународниот поштенски ефикасност, понекогаш е нестабилна.
Големина>38*38cm, пакување со кутија. П : Е овој производ полна со дијаманти? A : да почитувани,целата слика на дијаманти. Тоа само се чини малку време, но ни помагаат многу, Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.8 m За Рамка : Без рамка Колекции вклучуваат : 100% точни печатени крпа, кристално круг дијаманти, пенкало, глина, плоча, дијамант пакување кеси.
RUBOS DIY 5 D дијамант сликарство крстот бод Религии Исус Бог Икони дијамант везови 3 D кристал мозаик Шема НОВ дом оркестарот о
1 Внимание : Тоа е Полу-готови сликарство, и ќе заврши со себе Име : DIY Дијамант сликарство Крстот Бод / Дијамант Везови / Дијамант Мозаик Бренд : Ru Bos Платно Големина : 30x40cm Големина на Слика : 25x35cm Дијамант област : Делумно Дијамант Материјали : 5 D Круг Кристал дијаманти дијаметар на дијамант : 2.
Делумно Pasting Област (Лицето и рацете се печатени - не треба да се пополни со дијаманти. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. П : Како можам да го испратам мојот сопствени слики за вас? A : почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "Испратите слика" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба поголем големина на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
Нашата Услуга ви Благодариме многу за да изберете RUBOS. П : Колку време ќе можете да го испратите производи? A : почитувани, општо земено, ние ќе испрати пратката во рок од 5 дена по вашата исплата
За Слика Ефект поголем големина, подобар ефект! Секој Круг дијамант големина : 2. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда.)
Препорачуваме Голем попуст !
5 D DIY Дијамант ainting Крстот Бод
3 D Дијамант Везови кристал Дијамант Мозаик D модели rhinestne полн круг дијамант mazayka
пристигнување слика везана
Ние нормално бродот на пакети во рок од 3 работни дена. Сè може да се реши од страна на комуникација на фер и пријателски DIY 5 D Делумно Pasting Област дијамант везови религии религиозни Икони дијамант сликарство крстот бод 3 D круг кристал Модели rhinestones везана лицето и рацете печатени мозаик
.

Главните својства

Бренд Име:
RuBos
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Форма:
Станот
Pasting Област:
Делумно
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Тип:
дијамант везови
Име:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Вид:
DIY 5D Круг дијамант везови
каталог:
дијамант мозаик рачно изработени
Услови:
Модели rhinestones 3D
Платно големина:
30x40cm
Големина на слика:
25x35cm

Избор на купувачот