600pcs 10мм Sequins со Флеш прав,1cm ПВЦ сјајот sequin Paillette шиење занает со 1 страна дупка Нови Додатоци за Облека
Ново

600pcs 10мм Sequins со Флеш прав,1cm ПВЦ сјајот sequin Paillette шиење занает со 1 страна дупка Нови Додатоци за Облека

DEN 138.24

Во форма достапна за нарачката

Име на производ : 1cm рамен круг sequins со 1 страна дупка Производ Големина: Кол 10мм, дупка со големина приближно 1.0 mm. Пакетот Вклучува : 600pcs sequins по многу. Производ во Боја : 15 различни бои, како на фотографијата. Производ Забелешка : ве Молиме овозможи некои мали разлики во тон на боја на фотографијата и вистински објект, бидејќи на професионалната фотографија, осветлување, се следи светлината и контрастот. Производ Фотографии Покажуваат : Повеќе Бои за да се Покаже За Нас : Ние сме Sequins производители директна продажба, ние имаме повеќе од илјада различни дизајни на sequins. Со повеќе од 10 години искуство на sequins бизнис се толку многу клиенти од целиот свет. Ве молиме проверете подолу дел од нашиот каталог на Sequins дизајн. Ве молиме слободно контактирајте со нас за било dounts на производот. Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по плаќање завршен примени. Да USA & Canada : Околу 10-15 дена; На Европската : Околу 15-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 45-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL/ФЕДЕКС со дополнителни поштенски;DHL/ФЕДЕКС : 3-7 ЕМС : 5-15 Working дена. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши. Негативен фидбек е не помага за решавање на проблемите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас и ако ви се допаѓа.

Главните својства

Тип На Производ:
Sequins
Спецификација:
6-20mm
Дебелина:
0.15 mm
Функција:
Отпорност На Топлина,Еко-Пријателски,Не-Дисторзија,Отпорност На Триење
Материјал:
ПВЦ
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Бренд Име:
ipatches
Број На Модел На:
1cmsidehole
Бои:
10 различни бои на располагање
Големина:
Dia 1cm
дупка:
1 Страна Дупка

Избор на купувачот