10Pcs Стоматолошки Впечаток Послужавник И 2 парчиња Стоматолошки Впечаток Издавање Коноп Пиштол
Ново

10Pcs Стоматолошки Впечаток Послужавник И 2 парчиња Стоматолошки Впечаток Издавање Коноп Пиштол

DEN 2120.00
DEN 2255.52

Во форма достапна за нарачката


10 Pcs Стоматолошки Впечаток Послужавник И 2 парчиња Стоматолошки Впечаток Издавање Коноп Пиштол 2 Pc 1 : 1+4 : 1/10 : 1 Односот Стоматолошки Впечаток Мешање Фармацевт Издавање Пиштол 50мл Универзална фитинг мешање пиштол Погоден Кертриџ : 50мл Сооднос : 4 : 1/10 : 1 и 1 : 1/2 : 1 Состојба : Brand New од Фабрика! Материјали : Nylone + Засилен Легура Вкупно обработка на трошоци може да се спушти надолу неколку пати Функција : Издавање стоматолошки привремена коронка & мост материјали. Материјал : Пластика-Челик Големина : 10pcs целосна големина на пакување листа : 1 Pc 4 : 1/10 : 1 и 1 Pc 1 : 1/2 : 1 Впечаток Мешање Фармацевт Пиштол и 10pcs Пластика-Челик

Главните својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Стоматолошки Впечаток Мешање Фармацевт Издавање Пиштол
Состојка:
Никој
Големина:
Large
НЕТО-WT.:
620g

Избор на купувачот