2017 Лето Жените Спорт фитнес Elasticit шорцеви лажни на високо еластична јога трчање на отворено шорцеви абсорбента брзо сушење шорцеви
Ново

2017 Лето Жените Спорт фитнес Elasticit шорцеви лажни на високо еластична јога трчање на отворено шорцеви абсорбента брзо сушење

DEN 608.16

Во форма достапна за нарачката


Рамо
(cm) Биста
(cm) Половината Големина(cm) Должина
(см) на Колкот (cm) XS - - - - - S - - 58-70 29 90 М - - 62-76 29 94 L - - 66-82 30 98 XL - - 70-86 30 104 XXL - - - - - Една Големина - - - - -
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Главните својства

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
работи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Yocndux
Број На Модел На:
DK008

Избор на купувачот