Кујна Одвод На Вода За Зачувување Фрижидер Ладилник За Складирање Торба Случај D621
Ново

Кујна Одвод На Вода За Зачувување Фрижидер Ладилник За Складирање Торба Случај D621

DEN 196.00
DEN 271.68

Во форма достапна за нарачката


Кујна Одвод На Вода За Зачувување Фрижидер Ладилник За Складирање Торба Случај
Функција :
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет.
Боја : како на pictrue покажува.
Материјал : Високо квалитетни пластични
Големина : 27*11*6cm
Обезбеди простор за складирање на вашиот фрижидер состојки .
За вашиот секојдневен живот да им обезбеди голема погодност
Пакетот вклучува :
1 x Ладилник за Складирање Торба Случај
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината, се надевам, ќе може да се разбере.

Главните својства

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Број На Модел На:
складирање кошница
Употреба:
Храна
Храна Контејнер Функција:
За Зачувување На Свежината
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Сјајни
Стил:
Јапонија Стил
Бренд Име:
TENSKE
Капацитет:
27*11*6cm
Материјал:
Високо Квалитетни пластични
Оптоварување:
000
Спецификација:
storage basket
Производот:
складирање кошница
боја:
како pictrue покажува.
Материјал:
Високо Квалитетни пластични
Големина:
27*11*6cm

Избор на купувачот